اخبار
کارنامه پروژه های بیمارستان ولی عصر(عج) خرمشهر در سال 97

دکتر وحید فقهی:

کارنامه پروژه های بیمارستان ولی عصر(عج) خرمشهر در سال 97

دکتر وحید فقهی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: به منظور رفاه حال بیماران و مراجعین و نیز پیاده سازی سنجه های اعتبار بخشی کارهای خوبی  در بیمارستان ولیعصر (عج)  خرمشهر در سال 97 ، انجام شده که بخشی بصورت خرید تجهیزات جدید مورد نیاز  و برخی بصورت تعمیرات ، اصلاح و بازسازی بوده است که لابی بیمارستان (سالن انتظار بخش های بستری) یکی از این پروژه های میباشد.

رییس بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر گفت : در پروژه بهسازی لابی دیوارهای سالن انتظار از  صفحات آنتی باکتریال ، سقف کاذب با لامپ های LED  تجهیز گردید همچنین جهت رفاه حال همراهان بیماران و مراجعین ، نماز خانه ی برادران وخواهران جهت ادای فریضه نماز ایجاد گردید.

ایشان بازسازی و نوسازی ساختمان لاندری و تجهیز آن با دستگاه های تمام اتوماتیک را از دیگر پروژه های سال 97 برشمرد.

وی در ادامه گفت: در سال 97 کف پوش آنتی استاتیک برای راهرو و تمامی اتاق های بخش اتاق عمل  بیمارستان (اتاق منشی و داروها) نصب گردید ، همزمان سیستم نور و روشنایی تمامی اتاق های عمل نیزاصلاح شد.

ایشان افزود: از قدم های مثبت برداشته شده در سال 97 تکمیل بخش جدید اورژانس بیمارستان و بهره برداری از آن است که خود دارای دو بخش بستری مجزای حاد و تحت حاد می باشد که در آنها 26 تخت بزرگسال ، 3 تخت اطفال ، 3 تخت ایزوله است که با متخصص طب اورژانس و کادری مجرب اداره می شود ، علاوه بر آن در قسمت درمانگاه اورژانس شش تخت وصل سرم برای آقایان و شش تخت وصل سرم مجزا  برای خانم ها ، اتاق های تزریقات و نوار قلب ، اتاق احیاء قلبی ریوی ، اتاق گچگیری ، اتاق سوختگی ، پایگاه بهداشتی احداث شده است.

در ساختمان جدید اورژانس ، بخش رادیولوژی به دستگاه رادیولوژی دیجیتالی تجهیز شده است.

دکتر فقهی در ادامه اظهار داشت: بخش شیمی درمانی بیمارستان نیز در سال 97 با همت و پیگیری موسسه امدادگردان عاشور و کمک های منطقه آزاد اروند و  دانشکده علوم پزشکی آبادان جهت رفاه حال بیماران و جلوگیری از رفت و آمد این عزیزان به بیمارستان های اهواز  مورد بهره برداری قرار گرفت ،  این بخش دارای 14 تخت بستری و یک تخت ایزوله است که تمامی خدمات به بصورت رایگان به بیماران ارائه می شود.

رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) خرمشهر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سازمان منطقه آزاد اروند ، دانشکده علوم پزشکی آبادان و مسئولین شهری گفت: از دیگر پروژه های سال 97 خرید دستگاه جدید CT Scan بوده است که در آینده نزدیک ، نصب و مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، ضمناً در سال 97 کار احداث بخش ICU 2  و داخلی زنان شروع شده و 50 درصد پیشرفت کار داشته است که ان شاء الله در سال 98 شاهد بهره برداری این دو بخش نیز خواهیم بود.

 

تعداد بازديد اين صفحه: 165164
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18902780 تعداد بازديد زيرپورتال: 274232 اين زيرپورتال امروز: 1008 سایت در امروز: 33360 اين صفحه امروز: 559