پنجشنبه 21 آذر 1398  
 
Thursday, December 12, 2019  
 
الخميس, ربيع الثاني 15, 1441  
 
اخبار و رویدادهای مهم
1398/4/19 چهارشنبه نشست مشترک رئیس و اعضای شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان

نشست مشترک رئیس و اعضای شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور جناب حجت الاسلام و المسلمین شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ، معاونین آموزشی ، فرهنگی دانشجویی ، توسعه و مدیریت منابع و سایر اعضای شورای فرهنگی دانشکده برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین شفیعی در بیانات خود آبرو و حیثیت فرهنگ و آموزش عالی در این منطقه را یک ارزش و اعتبار غنی و دیرپا دانست که با همت ، دقت، بصیرت و‌نگاه الهی و عالمانه به مدیریت فرهنگی دانشگاه و نگاه فضیلت بخش باری  تعالی پایدار باقی خواهد ماند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان افزود: دانشگاه باید به حساسیت های فرهنگی و اجتماعی توجه جدی داشته و بر فعالیت های دانشجویی اشراف، نظارت و هدایت کافی داشته باشد.

وی همچنین لزوم توجه به رسالت های دانشگاه در اجرای برنامه های سالیانه و بازنگری مرتب در هدف گزاری و برنامه ریزی های معمول دانشگاه را مورد تاکید قرار داد.

دکتر سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان نیز در این دیدار ابراز امیدواری کرد برگزاری آبرومند آیین های دانش آموختگی به صورت مرتب و با افزایش سطح رضایت فارغ‌التحصیلان و تحت نظارت مستمر مدیریت دانشجویی و فرهنگی هربار پربار تر و شکیل تر از همیشه تداوم یابد.

بیشتر
نسخه قابل چاپ